Wyniki konkursu Trzeci Wymiar Patchworku

Grand Prix za pracę „Fotel z aniołami” i nagrodę ufundowaną przez firmę EMB Systems owerlok Brother M343D otrzymuje Anna Zychora-Duda.
grand prix
Card image cap
1 nagrodę w kategorii „ubrania i dodatki” za pracę „Kardigan” w postaci vouchera na kursy organizowane przez szkołę Warszawa szyje o wartości 300 zł otrzymuje Katarzyna Pleśniak.
wygrana
w kategorii
Card image cap
1 nagrodę w kategorii home decor za pracę „Parawan” w postaci maty, noża krążkowego i linijki ufundowanych przez firmę OLFA dostaje Sylwia Ignatowska.
wygrana
w kategorii
Card image cap
1 nagrodę w kategorii „Torebki, kosmetyczki, saszetki” za komplet torebek i plecak w postaci zestawu wykrojów Simlicity wraz z pudełkiem ufundowany przez www.patterns-wykroje.pl otrzymuje Hanna Siebierwska.
wygrana
w kategorii
Card image cap
1 nagrodę w kategorii „Zabawki” za pracę „Big red – koń przytulanka” w postaci zestawu tkanin i nici do patchworku ufundowaną przez firmę Lalabaj otrzymuje Paulina Rogalska.
wygrana
w kategorii
Card image cap
1 nagrodę w kategorii „Kreatywność bez granic” za pracę „Koci plac zabaw” w postaci zestawu szablonów do patchworku ufundowanego przez www.patterns-wykroje.pl otrzymuje Paulina Rogalska.
wygrana
w kategorii
Card image cap


Wszyscy nagrodzeni w swoich kategoriach otrzymują dodatkowo książki Barbary Jurgi „(Wy)ceń się”.

Nagroda publiczności w postaci kursu „żyj z pasję i z pasji” ufundowanego przez firmę Ba-Ha-Art zostanie ogłoszona po policzeniu głosów publiczności wystawy w dniu 28 marca 2021r.

Jury konkursu:
Joanna Lohn
Marianna Oklejak
Marzena Krzewicka
Studio Organic – Aga Kobus i Grzegorz Goworek
Jan Leśniak

Copytight @Copy; i takie inne